Partner Partner Medialny

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata

Medale MMŚ

 

1.

 

XVI MŚU23 Naro (Włochy) 26-28 lipca 1991 r:

   
 

BM4x

Kolbowicz Marek (AZS Szczecin), Bujnarowski Piotr (AZS Toruń), Jędrzycki Cezary (AZS AWF Warszawa), Marszałek Andrzej (AZS Politechnika Wrocław)

II m.

6:16,00

 

BW1x

Gnieciak Joanna (Stoczniowiec Gdańsk)

II m.

0:00,00

 

BLM1x

Wdowiak Grzegorz (Skra Warszawa)

III m.

7:45,80

2.

 

XVII MŚU23 Glasgow (Szkocja) 10-12 lipca 1992 r:

   
 

BW2x

Milewska Marta, Giełczewska Izabela (Skra Warszawa)

III m.

7:17,75

3.

 

XVIII MŚU23 Ioannina (Grecja) 23-25 lipca 1993 r:

   
 

BLM1x

Sycz Robert (SWOS nr 2 Warszawa)

III m.

7:38,92

4.

 

XIX MŚU23 Paryż (Francja) 22-24 lipca 1994 r:

   
 

BW4x

Motylewska Honorata (PTW Płock), Tomczak Agnieszka (KKW ZNTK Bydgoszcz), Kruszewska Agnieszka (AZS AWF Poznań), Milewska Marta (WTW Warszawa)

I m.

6:46,32

 

BM8+

Sobkowiak Arkadiusz (KKW ZNTK Bydgoszcz), Pietrzak Konrad, Arcichowski Julian (PTW Płock), Kruszkowski Sławomir, Puciata Maciej, Gołuński Wojciech (AZS Toruń), Wróblewski Piotr, Jędrkowiak Leszek (AZS Politechnika Wrocław), st. Dambecki Grzegorz (KKW ZNTK Bydgoszcz)

II m.

5:54,80

5.

 

XX MŚU23 Groningen (Holandia) 21-23 lipca 1995 r:

   
 

BW2x

Tybinkowska Iwona (KKW ZNTK Bydgoszcz), Hołub Magdalena (AZS AWF Warszawa)

III m.

7:44,05

 

BM2x

Korol Adam (AZS AWF Gdańsk), Petrykowski Andrzej (AZS AWF Warszawa)

III m.

6:54,34

6.

 

XXI MŚU23 Hazewinkel (Belgia) 13-14 lipca 1996 r:

   
 

BW4x

Tybinkowska Iwona, Zygmunt Iwona, Bełka Aneta, Tomczak Agnieszka (KKW ZNTK Bydgoszcz)

I m.

6:25,11

 

BM4x

Król Robert (AZS Szczecin), Konecki Przemysław, Bernatajtys Daniel (KKW ZNTK Bydgoszcz), Wojciechowski Michał (AZS Poznań)

III m.

5:58,52

7.

 

XXII MŚU23 Mediolan (Włochy) 26-27 lipca 1997 r:

   
 

BM2-

Bochenek Piotr, Jarosiński Paweł (AZS AWF Warszawa)

I m.

6:39,30

 

BM4+

Kruszkowski Sławomir, Smoliński Rafał, Sikorski Radosław, Snochowski Błażej, st. Żbikowski Paweł (AZS Toruń)

II m.

6:20,10

 

BW4x

Tybinkowska Iwona, Zygmunt Iwona, Bełka Aneta, Tomczak Agnieszka (RTW Bydgostia Kabel)

II m.

6:29,40

8.

 

XXIII MŚU23 Ioannina (Grecja) 25-26 lipca 1998 r:

   
 

BM4+

Rozalski Artur, Szefler Michał (AZS AWF Gdańsk), Latała Andrzej (PTW Płock), Wika Marcin, st. Kotłowski Przemysław (RTW Bydgostia Kabel)

II m.

6:19,98

 

BW4x

Grabowska Monika (MOS nr 2 Warszawa), Paszkiewicz Monika (Posnania Poznań), Malinowska Katarzyna (WTW Warszawa), Weinrauder Katarzyna (RTW Bydgostia Kabel)

II m.

6:39,46

9.

 

XXIV MŚU23 Hamburg (Niemcy) 23-25 lipca 1999 r:

   
 

BW4x

Grabowska Monika (AZS AWF Warszawa), Paszkiewicz Monika (Posnania Poznań), Malinowska Katarzyna (WTW Warszawa), Kruszkowska Agnieszka (AZS UMK Toruń)

II m.

6:24,14

10.

 

XXV MŚU23 Kopenhaga (Dania) 29-30 lipca 2000 r:

   
 

BM2-

Rozalski Artur (AZS AWF Gdańsk), Daniszewski Mariusz (RTW Bydgostia Kabel)

I m.

7:13,19

 

BW4x

Grabowska Monika (AZS AWF Warszawa), Paszkiewicz Monika (Posnania Poznań), Malinowska Katarzyna (WTW Warszawa), Kruszkowska Agnieszka (AZS UMK Toruń)

III m.

7:15,06

11.

 

XXVI MŚU23 Linz (Austria) 27-29 lipca 2001 r:

   
 

BLW1x

Demianiuk Katarzyna (AZS AWF Warszawa)

I m.

7:58,37

 

BLM1x

Rańda Paweł (AZS Politechnika Wrocław)

I m.

7:13,29

 

BW4x

Paszkiewicz Monika (Posnania Poznań), Maćkiewicz Katarzyna (AZS AWF Warszawa), Świeboda Marta (Orzeł Wałcz), Kruszkowska Agnieszka (AZS UMK Toruń)

III m.

6:45,88

 

BM8+

Zalewski Bogdan, Lepczak Piotr, Olczak Łukasz, Rakowski Paweł, Dubielak Rafał (PTW Płock), Kamiński Przemysław, Rydlewski Robert, Sarnowski Marcin, st. Trojanowski Daniel (AZS UMK Toruń)

III m.

5:47,67

12.

 

XXVII MŚU23 Genua (Włochy) 26-28 lipca 2002 r:

   
 

BM2x

Wojciechowski Adam (AZS AWF Poznań), Jeliński Michał (AZS AWF Gorzów Wlkp.)

II m.

7:25,23

13.

 

XXVIII MŚU23 Belgrad (Serbia i Czarnogóra) 25-27 lipca 2003 r:

   
 

BLM4x

Madej Maciej, Rychlicki Michał (AZS AWF Gdańsk), Młynnik Krzysztof (AZS Szczecin), Pawłowski Łukasz (AZS UMK Toruń)

I m.

6:03,23

 

BW2x

Pytel Patrycja (Orzeł Wałcz), Roszczak Agnieszka (AZS UMK Toruń)

II m.

7:17,85

 

BM4x

Stępka Arkadiusz (Sokół Ostróda), Abrahamczyk Rafał (Posnania Poznań), Brzeziński Marcin (WTW Warszawa), Wasielewski Konrad (AZS Szczecin)

III m.

5:59,18

 

BLM2x

Bernatajtys Miłosz, Pawełczak Bartłomiej (RTW Bydgostia Kabel)

III m.

6:40,31

14.

 

XXIX MŚU23 Poznań (Polska) 6-8 sierpnia 2004 r:

   
 

BLM4x

Pawłowski Łukasz (AZS UMK Toruń), Siemion Łukasz (MOS Ełk), Bernatajtys Miłosz, Pawełczak Bartłomiej (RTW Bydgostia Kabel)

I m.

6:38,37

 

BM4x

Wasielewski Konrad (AZS Szczecin), Abrahamczyk Rafał, Sobczak Arnold (Posnania Poznań), Słoma Michał (AZS UMK Toruń)

II m.

6:26,64

 

BM2-

Pacześ Dawid, Kardas Łukasz (AZS Szczecin)

III m.

8:14,77

15.

 

XXX MŚU23 Amsterdam (Holandia) 21-24 lipca 2005 r:

   
 

BW1x

Michalska Julia (Tryton Poznań)

II m.

8:30,48

 

BM2-

Pacześ Dawid, Kardas Łukasz (AZS Szczecin)

III m.

7:14,37

16.

 

XXXI MŚU23 Hazewinkel (Belgia) 20-23 lipca 2006 r:

   
 

BW1x

Michalska Julia (Tryton Poznań)

I m.

7:27,81

 

BLW2x

Deresz Weronika (WTW Warszawa), Widun Karolina (AZS Politechnika Wrocław)

III m.

7:06,87

 

BW4-

Madziewicz Marta, Kantorska Kinga (WTW Włocławek), Jankowska Anna (Orzeł Wałcz), Zdrojewska Monika (Posnania Poznań)

III m.

6:43,82

17.

 

XXXII MŚU23 Strathclyde (Szkocja) 26-29 lipca 2007 r:

   
 

BLW2x

Deresz Weronika (WTW Warszawa), Widun Karolina (Posnania Poznań)

I m.

7:07,40

 

BW1x

Madaj Natalia (Orzeł Wałcz)

II m.

7:40,24

 

BW2x

Soćko Kamila (WTW Warszawa), Fularczyk Magdalena (Tryton Poznań)

III m.

7:03,29

18.

 

XXXIII MŚU23 Brandenburg (Niemcy) 17-20 lipca 2008 r:

   
 

BW8+

Zdrojewska Monika (Posnania Poznań), Kantorska Kinga, Ertman Marlena (WTW Włocławek), Leszczyńska Joanna, Soćko Kamila (WTW Warszawa), Nitzler Katarzyna (AZS AWF Gorzów Wlkp.), Trzcińska Zuzanna (WIR Iława), Korczak Magdalena (Orzeł Wałcz), st. Górska Paulina (RTW Lotto Bydgostia WSG GP)

II m.

6:39,72

 

BW2x

Madaj Natalia (Posnania Poznań), Fularczyk Magdalena (Tryton Poznań)

III m.

7:12,40

 

BM4x

Licznerski Piotr (AZS AWFiS Gdańsk), Śledzik Artur (Gopło Kruszwica), Kubiak Dawid (PTW Płock), Niziołek Karol (WTW Warszawa)

III m.

6:07,76

 

BM8+

Mattik Maciej, Schodowski Zbigniew (AZS AWF Gorzów Wlkp.), Radosz Dariusz (RTW Lotto Bydgostia WSG GP), Cichocki Tomasz, Kubiak Dominik (PTW Płock), Aranowski Krystian (Zawisza Bydgoszcz), Szpakowski Michał, Juszczak Piotr, st. Lipowski Paweł (AZS UMK Toruń)

III m.

5:54,57

19.

 

XXXIV MŚU23 Racice (Czechy) 23-26 lipca 2009 r:

   
 

BM8+

Wielgosz Rafał (Zawisza Bydgoszcz), Zabłocki Bartosz (Posnania Poznań), Hamerski Mateusz, Ablewski Ryszard, Kędzierski Miłosław (RTW Lotto Bydgostia WSG BP), Schodowski Zbigniew (AZS AWF Gorzów Wlkp.), Jabłoński Jakub, Juszczak Piotr, st. Lipowski Paweł (AZS UMK Toruń)

I m.

5:32,77

 

BW8+

Kantorska Kinga, Ertman Marlena (WTW Włocławek), Leszczyńska Joanna, Soćko Kamila (WTW Warszawa), Nitzler Katarzyna (AZS AWF Gorzów Wlkp.), Korczak Magdalena, Karzyńska Anna, Jankowska Anna (Orzeł Wałcz), st. Górska Paulina (RTW Lotto Bydgostia WSG GP)

III m.

6:23,16

20.

 

XXXVII MŚU23 Troki (Litwa) 11-15 lipca 2012 r:

   
 

BLM2x

Mikołajczewski Artur (Gopło Kruszwica), Jankowski Miłosz (AZS AWFiS Gdańsk)

II m.

6:47,71

21.

 

XXXVIII MŚU23 Linz (Austria) 24-28 lipca 2013 r:

   
 

BW4x

Ciaciuch Monika (Lotto Bydgostia), Springwald Maria (AZS AWF Kraków), Wieliczko Marta (Wisła Grudziądz), Borkowska Ariana (Tryton Poznań)

II m.

6:36,70

 

BM8+

Białkowski Kacper, Kuchta Konrad (AZS Szczecin), Salak Damian (PTW Płock), Fehlau Damian, Wilangowski Mateusz, Wojewodzic Konrad (Wisła Grudziądz), Leszczyński Karol, Fuchs Robert, st. Kusz Patryk (AZS UMK Toruń)

III m.

5:33,16

22.

 

XXXIX MŚU23 Varese (Włochy) 23-27 lipca 2014 r:

   
 

BW4x

Ciaciuch Monika, Dittmann Joanna (Lotto Bydgostia), Wieliczko Marta (Wisła Grudziądz), Borkowska Ariana (Tryton Poznań)

II m.

6:26,52

 

BM1x

Węgrzycki-Szymczyk Natan (AZS AWF Warszawa)

II m.

6:51,02

23.

 

XL MŚU23 Plovdiv (Bułgaria) 22-26 lipca 2015 r:

   

BW4x

Wieliczko Marta (Wisła Grudziądz), Michałkiewicz Olga (AZS AWF Gorzów Wlkp.), Zillmann Katarzyna (AZS UMK Toruń), Lemańczyk Krystyna (AZS AWF Warszawa)

I m.

6:43,20

BM1x

Węgrzycki-Szymczyk Natan (AZS AWF Warszawa)

III m.

6:54,99

  24.   XLI MŚU23 Rotterdam (Holandia) 21-28 sierpnia 2016 r:

  BW4x

Wieliczko Marta (Wisła Grudziądz), Michałkiewicz Olga (AZS AWF Gorzów Wlkp.), Zillmann Katarzyna (AZS UMK Toruń), Lemańczyk Krystyna (AZS AWF Warszawa)   I m.   6:19,10
  BM1x Węgrzycki-Szymczyk Natan (AZS AWF Warszawa)   II m.   7:26,21

apm

Zawodnik Trener