Główny Sponsor Partner Partner Medialny

Igrzyska Olimpijskie

 Medale IO

1. IX Igrzyska Olimpijskie w Amsterdamie 2 - 10.08.1928 r:  
  4+ Birkholz Leon, Bronikowski Franciszek, Jankowski Edmund, Ormanowski Bernard, st. Drewek Bolesław (Bydgoskie TW) III miejsce 7:12,8
2. X Igrzyska Olimpijskie w Los Angeles 9 - 13.08.1932 r. (4 tory):  
  2- Budzyński Henryk, Mikołajczak Jan (KW 04 Poznań) III miejsce 8:08,20
  2+ Braun Jerzy, Ślązak Janusz, st. Skolimowski Jerzy (Warszawskie TW) II miejsce 8:31,20
  4+ Braun Jerzy, Kobyliński Edward, Ślązak Janusz, Urban Stanisław, st. Skolimowski Jerzy (Warszawskie TW) III miejsce 7:26,80
3. XI Igrzyska Olimpijskie w Berlinie 11-14.08.1936 r:  
  2x Verey Roger, Ustupski Jerzy (AZS Kraków) III miejsce 7:36,20
4. XV Igrzyska Olimpijskie w Helsinkach 19.07 - 3.08.1952 r. (5 torów):  
  1x Kocerka Teodor (AZS Warszawa) III miejsce 8:19,40
5. XVI I Igrzyska Olimpijskie w Rzymie 25.08 - 11.09.1960 r:  
  1x Kocerka Teodor (AZS Warszawa) III miejsce 7:21,26
6. XXII Igrzyska Olimpijskie w Moskwie 19.07 - 3.08.1980 r:  
  4+ Nowak Grzegorz, Tomasiak Adam (TW Polonia), Stadniuk Ryszard (SKS "Czarni" Szczecin), Stellak Grzegorz (Płockie TW "Budowlani") , st. Kubiak Ryszard (WKS "Zawisza" Bydgoszcz) III miejsce 6:22,52
  2- Dłużewska Małgorzata, Kościańska Czesława (KKW Gedania) II miejsce 3:30,95
7. XXV Igrzyska Olimpijskie w Barcelonie (Hiszpania) 25.07 - 8.08.1992 r:  
  1x Broniewski Kajetan (AZS-AWF Warszawa) III miejsce 6:56,82
  4+ Jankowski Wojciech (Płockie TW "Budowlani"), Łasicki Maciej, Tomiak Tomasz (AZS-AWF Gdańsk), Streich Jacek (WKS "Zawisza" Bydgoszcz) st. Cieślak Michał (Płockie TW "Budowlani") III miejsce 6:03,27
8. XXVII Igrzyska Olimpijskie w Sydney (Australia) 2000 r:  
  2x ML Kucharski Tomasz (AZS-AWF Gorzów Wlkp.), Sycz Robert (RTW Bydgostia) I miejsce 6:21,75
9. XXVIII Igrzyska Olimpijskie w Atenach (Grecja) 2004 r:  
  2x ML Kucharski Tomasz (AZS-AWF Gorzów Wlkp.), Sycz Robert (RTW Bydgostia) I miejsce 6:20,93
10. XXIX Igrzyska Olimpijskie w Pekinie (Chiny) 2008 r:  
  4xMA Korol Adam (AZS-AWFiS Gdańsk), Michał Jeliński (AZS-AWF Gorzów Wlkp.), Marek Kolbowicz, Konrad Wasielewski (AZS Szczecin) I miejsce 5:41,33
  4-ML Rańda Paweł (AZS Politechnika Wrocław), Łukasz Pawłowski (AZS UMK Toruń), Bernatajtys Miłosz, Pawełczak Bartłomiej (Lotto Bydgostia WSG GP) II miejsce 5:49,39
11. XXX Igrzyska Olimpijskie w Londynie (Wielka Brytania) 2012 r:  
  2xKA Michalska Julia (Tryton Poznań), Fularczyk Magdalena (Lotto Bydgostia WSG) III miejsce 7:07,92
12. XXXI Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro (Brazylia) 2016 r:  
  2xKA Madaj Natalia, Fularczyk-Kozłowska Magdalena (Lotto Bydgostia WSG) I miejsce 7:40,10
  4xKA Kobus Agnieszka (AZS AWF Warszawa), Leszczyńska Joanna (WTW Warszawa),Ciaciuch Monika (LOTTO Bydgostia), Springwald Maria (AZS AWF Kraków) III miejsce 6:50,86

apm

Zawodnik Trener