Partner Sponsor Generalny Partner Medialny

Mistrzyni olimpijska bardzo chętnie popularyzuje wioślarstwo

Natalia Madaj wielokrotnie podkreślała, że jak tylko nadarza się okazja to chętnie bierze udział w spotkaniach z dziećmi oraz młodzieżą i stara się popularyzować naszą dyscyplinę sportu. Mistrzyni olimpijska ostatnio uczestniczyła w takiej imprezie w Ujskim Domu Kultury. - Byłam zbudowana merytorycznym przygotowaniem uczniów szkoły podstawowej. Przygotowali oni obszerny zestaw pytań. Doskonale znali tematykę wioślarstwa - powiedziała Natalia Madaj.

161

Kadra kobiet przebywa obecnie na zgrupowaniu w Szklarskiej Porębie. Natalia Madaj i Magdalena Fularczyk-Kozłowska nie biorą w nim udziału. Na razie przygotowują się do sezonu indywidualnie. W piątek mistrzynie olimpijskie odlecą do Vancouver, gdzie wezmą udział w uroczystej gali podczas której odbiorą nagrodę dla Najlepszej Kobiecej Osady Roku 2016. W Plebiscycie FISA nasze panie pokonały wiele utytułowanych zawodniczek. W mieście zimowych igrzysk olimpijskich 2010 roku przewidziane jest spotkanie z młodzieżą szkoły polonijnej.

57e40777378b0 p

Tymczasem zgrupowanie w Szklarskiej Porębie dobiega końca. Nasze zawodniczki z brązowymi medalistkami olimpijskimi w czwórce podwójnej zobaczymy w sobotę w Ergowiosłach, które rozegrane zostaną w Jelczu Laskowicach.  

Kadra kobiet na zgrupowaniu w Szklarskiej Porębie (8-27 stycznia)
Monika Ciaciuch (RTW Lotto Bydgostia)
Maria Springwald (AZS AWF Kraków)
Agnieszka Kobus (AZS AWF Warszawa)
Maria Wierzbowska (RTW Lotto Bydgostia)
Anna Wierzbowska (RTW Lotto Bydgostia)
Marta Wieliczko (Wisła Grudziądz)
Katarzyna Zillmann (AZS UMK Energa Toruń)
Joanna Dittmann (RTW Lotto Bydgostia)
Julia Styła (AZS AWF Kraków)
Olga Michałkiewicz (AZS AWF Gorzów Wlkp.)
Katarzyna Wełna (AZS AWF Kraków)

16107321 o

Sport Wyczynowy Perskindol apm

Zawodnik Trener