Partner Sponsor Generalny Partner Medialny

Wystartował plebiscyt "Sportowe przeżycie roku 2016"

Wystartował wyjątkowy plebiscyt "Przeglądu Sportowego". Wybierz Sportowe Przeżycie Roku 2016.

Polski sport ma się coraz lepiej. W ostatnich latach biało-czerwoni dostarczyli kibicom sporo radości. Nie trzeba daleko sięgać pamięcią, by wspomnieć ostatnie sukcesy naszych reprezentantów: występ naszych piłkarzy na EURO we Francji, medale wywalczone na Igrzyskach Olimpijskich, czy wygrana VIVE Kielce w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych... można by tak wymieniać długo - czytamy u organizatorów

Redakcja Przeglądu Sportowego wybrała 10 najważniejszych wydarzeń 2016 roku, które dostarczyły kibicom niezapomnianych przeżyć. Emocji i radości. Takich, które zapisały się w ich pamięci na długo. Oczywiście w tym gronie nie mogło zabraknąć naszych złotych medalistek z Rio de Janeiro - Natalii Madaj oraz Magdaleny Fularczyk-Kozłowskiej.

"PS" wskazał dziesiątkę, ale to do Czytelników należy wybór, które z nich zostanie „Sportowym Przeżyciem Roku 2016”. Głosować można do 15 marca na stronie internetowej gazety. Każdego dnia można oddać jeden głos. Wyniki plebiscytu zostaną podczas Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ (23-24 marca, PGE Narodowy).

http://www.przegladsportowy.pl/streamlive

en870

Sport Wyczynowy Perskindol apm

Zawodnik Trener