Partner Sponsor Generalny Partner Medialny

Obóz w Livigno dobiega końca

W bardzo dobrych nastrojach kończy zgrupowanie kadra wagi lekkiej kobiet. Plan treningowy zrealizowany został w stu procentach. - Pokonane na śniegu kilometry na nartach biegowych, godziny wiosłowania na ergometrze oraz przerzucone kilogramy na siłowni na pewno zaprocentują w sezonie - mówi zadowolony trener Przemysław Abrahamczyk.  

20170214 124515
Na potwierdzenie tych słów może służyć również bardzo dobra dyspozycja zawodniczek na treningach. - Oprócz ciężkiej pracy wykonywanej podczas zajęć treningowych  dziewczyny w wolnych chwilach znajdują jeszcze chęci  na dodatkowe atrakcje jak lot nad Livigno paralotnią ze szczytu góry czy korzystając z doskonale przygotowanych tras doskonalić swoje umiejętności na nartach zjazdowych - podkreśla nasza szkoleniowiec.  Trzeba dodać, że zgrupowanie odbywało się w dobrych warunkach pod względem zakwaterowania i wyżywienia oraz przy wspaniałej pogodzie, szczególnie w drugiej połowie obozu.                              

Kadrowiczki oraz ich trener pomału zaczynają myśleć o zbliżającym się sezonie startowym i  wyjściu na wodę.  - Stanie się to już 24 lutego na następnym zgrupowaniu, które tradycyjnie zostało zaplanowane w portugalskim Lago Azul, dokąd wyjadą z naszej grupy cztery zawodniczki - Deresz, Dorociak, Mikołajczak, Zimnicka. Będziemy tam przygotowywać się na dwójkach podwójnych do pierwszego startu krajowego w końcu kwietnia - zakończył Przemysław Abrahamczyk.

20170212 110230

Sport Wyczynowy Perskindol apm

Zawodnik Trener