Partner Sponsor Generalny Partner Medialny

Anna Wierzbowska: dużo pracujemy nad techniką

- Dziś dawka treningu, tak jak i poprzednio, była konkretna. Już o dwudziestej najchętniej człowiek poszedłby spać. Tak mocno czułam włożony na zajęciach wysiłek – mówi nasza olimpijka z Rio de Janeiro w dwójce bez sterniczki, Anna Wierzbowska i dodaje, że „w grupie jak zawsze panuje optymizm i pozytywne myślenie.”

IMG 20170306 082610 649

Dziś w Lago Azul zaświeciło słońce. – Cieszymy się, gdyż taka pogoda ma się utrzymać dłużej, może do końca zgrupowania. Wcześniej nie mieliśmy aż tak bardzo złej pogody, ale trochę padało i było zimno. Dziś już niektóre koleżanki opalały i odpoczywały na basenie – dodaje nasza kadrowiczka.

Do Lago Azul zawitali zawodnicy niemieccy z kadry wioseł długich. O tłok na miejscowym akwenie jednak nie ma się co obawiać. Miejsca na wodzie starczy wszystkim. W Portugalii nie ma jeszcze sezonu i turyści zawitają tutaj trochę później.

- Bardzo dużo czasu na tym obozie poświęcamy na pracę nad techniką – mówi Anna Wierzbowska. – Dziennie pokonujemy różne dystanse, czasem pływamy ponad 20 kilometrów. Trener dokonuje w składach osad wielu roszad. Próbuje różnych ustawień w łodziach. Wszystkie chętnie pracujemy i coraz więcej myślimy o ściganiu się na regatach – kończy Anna Wierzbowska.

IMG 20170228 075539 038

Sport Wyczynowy Perskindol apm

Zawodnik Trener