Partner Sponsor Generalny Partner Medialny

Wybieramy z "Przeglądem Sportowym" Sportowe Przeżycie Roku 2016

en870Polski sport ma się coraz lepiej - piszą organizatorzy Plebiscytu na Sportowe Przeżycie Roku 2016. W ostatnich latach biało-czerwoni dostarczyli kibicom sporo radości. Nie trzeba daleko sięgać pamięcią, by wspomnieć ostatnie sukcesy naszych reprezentantów: medale olimpijskie w tym złoty i brązowy wioślarskich osad, występ piłkarzy na EURO we Francji, czy wygrana VIVE Kielce w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych... można by tak wymieniać długo.

Redakcja Przeglądu Sportowego wybrała 10 najważniejszych wydarzeń 2016 roku, które dostarczyły kibicom niezapomnianych przeżyć. Emocji i radości. Takich, które zapisały się w ich pamięci na długo. - My wskazaliśmy dziesiątkę, ale to do Was należy wybór, które z nich zostanie „Sportowym Przeżyciem Roku 2016” - piszą organizatorzy.

Głosować można do 15 marca na stronie internetowej organizatora "Przeglądu Sportowego". Każdego dnia można oddać jeden głos. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone podczas Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ (23-24 marca, PGE Narodowy).

Sport Wyczynowy Perskindol apm

Zawodnik Trener