Partner Sponsor Generalny Partner Medialny

Pani Katarzyna to bohaterka

- Pani Katarzyna to bohaterka. To, co zrobiła w miniony czwartek, to wzór dla wielu z nas jak być odważnym i pośpieszyć człowiekowi na ratunek. Chcemy podziękować za tę odwagę i umiejętność znalezienia się w sytuacji ekstremalnie trudnej. W miniony czwartek było chłodno i wietrznie - na wodzie odczucie zimna jest jeszcze większe. Pojawiła się nagła potrzeba ratowania człowieka, który znalazł się w wodach Wisły. Na dodatek barka, z którą kontakt zniszczył łódkę, która dla Pani Kasi jest podstawą sukcesów sportowych. My oceniamy ten krok jednoznacznie - jako bohaterstwo i przykład postępowania godny naśladowania, z którego możemy być dumni - powiedział prezydent Michał Zaleski podczas dzisiejszego spotkania z Kasia Zillmann na klubowej przystani.

IMG 1729

A co na to wszystko dwukrotna młodzieżowa mistrzyni świata w czwórce podwójnej? - Moim zdaniem nie zrobiłam niczego wielkiego. To był zwykły odruch ludzki. Starałam się pomóc człowiekowi jak tylko umiałam. Najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło i jesteśmy cali - powiedziała.

Oprócz deklaracji, że nowa łódka będzie, sportowego zegarka, kwiatów i toruńskich pierników, Katarzyna Zillmann od WOPR dostała darmowy kurs na ratownika i co ważniejsze jak zadeklarował komendant WOPR Wojciech Lewko egzaminu zdawać nie musi, już go zdała celująco. Na klubowym Facebooku można obejrzeć zdjęcia z uroczystości autorstwa Wojtka Szabelskiego.

Sport Wyczynowy Perskindol apm

Zawodnik Trener