Partner Sponsor Generalny Partner Medialny

Zaproszenie na Ogólnopolskie Otwarte Regaty Młodzików w Wioślarstwie

photoFundacja Wielkopolskie Wioślarstwo serdecznie zaprasza  Kluby na Ogólnopolskie Otwarte Regaty Młodzików w Wioślarstwie.
Regaty mamy zamiar zorganizować w dniach 08 - 09 lipca 2017 r. w Poznaniu na Torze regatowym Malta.
Planujemy rozegrać je na dystansie 1000 m na 6 torach w systemie: rano przedbiegi, popołudniu finały w sobotę i niezależnie od uzyskanego wyniku ten sam system w niedzielę. Pozwoli to zawodnikom na niezależny start w dwóch konkurencjach lub dwukrotnie w tej samej konkurencji.
Szczegółowy regulamin zawodów jest umieszczony  na stronie Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich oraz Wielkopolskiego Związku Towarzystw Wioślarskich.
Celem imprezy jest umożliwienie większej ilości startów młodym adeptom wioślarstwa oraz popularyzacja naszej dyscypliny.
W związku z powyższym uprzejmie prosimy o odwrotne przekazanie informacji:
-   czy jesteście Państwo zainteresowani startem swoich zawodników oraz przewidywana liczba zawodników (wstępna niezobowiązująca deklaracja),
-    czy proponowany układ organizacyjny i czasowy regat jest atrakcyjny i zadowalający,
-    czy planujecie Państwo - 1 czy 2 noclegi.
Udzielone odpowiedzi pozwolą nam na opracowanie optymalnego programu oraz wynegocjowanie korzystnych warunków noclegu i żywienia - cena zależy od ilości wszystkich uczestników. Prosimy o złożenie odpowiedzi w nieprzekraczalnym terminie do 22maja 2017 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Liczymy na liczne udział i mamy nadzieję że regaty będą początkiem wspaniałej przygody z wioślarstwem.

Fundacja Wielkopolskie Wioslarstwo

Sport Wyczynowy Perskindol apm

Zawodnik Trener