Partner Sponsor Generalny Partner Medialny

W niedzielę również trzy medale w regatach w Ratzeburgu

W sobotę trzy medale - złoty, srebrny i brązowy - zdobyły polskie osady w 58. Międzynarodowych Regatach w Ratzeburgu. W niedzielę nasi reprezentanci również trzykrotnie stanęli na podium.

Zdecydowane zwycięstwo odniosła czwórka podwójna  Mateusz Świętek, Michał Mrozek, Marcin Sobieraj i Jakub Dominiczak. Dwie kolejne lokaty zajęły osady niemieckie.

DSC 5794
W czwórkach podwójnych trzecie były Dorota Grzebińska, Klaudia Jedynak, Joanna Śliwińska i Katarzyna Boruch. Podwójne zwycięstwo odniosły osady niemieckie.

Na trzeciej pozycji uplasowała się dwójka podwójna Mateusz Świętek i Dawid Pieniak. Dwie czołowe lokaty zajęli Niemcy.

W Ratzeburgu jest to drugi tegoroczny sprawdzian naszej ekipy młodzieżowej. Pierwszy miał miejsce w Essen. Na podstawie wyników obu regat zostanie ustalona reprezentacja Polski na młodzieżowe mistrzostwa świata do 23 lat, które rozegrane zostaną w Płowdiw od 19 do 23 lipca. Przewiduje się start siedmiu-ośmiu osad.