Partner Partner Medialny

Kalendarz 2017


KALENDARZ IMPREZ
w 2017 roku

28.01 Mistrzostwa Polski na Ergometrze Wioślarskim - Jelcz-Laskowice
11.03 XVII Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania na Ergometrze Wioślarskim - Poznań
31.03-1.04 Akademickie Mistrzostwa Polski na Ergometrze Wioślarskim - Poznań
07-09.04 Regaty Międzynarodowe Memoriał Paolo d`Aloja - Pediluco (Włochy)
08.04 Centralne Wiosenne Regaty Długodystansowe - Warszawa
22-23.04 Centralne Kontrolne Regaty Seniorów i Juniorów - Poznań
05-07.05 Puchar Świata Seniorów - Belgrad (Serbia) zgłoszenia
06-07.05 Regaty Międzynarodowe Juniorów - Monachium (Niemcy)
12.05 Regaty Nadziei Olimpijskich "Olympic Hopes" - Brno (Czechy)
13-14.05 Regaty Międzynarodowe Seniorów A i B - Essen (Niemcy)
20.05 Otwarte Długodystansowe Regaty na Warcie - Poznań
20-21.05 Mistrzostwa Europy Juniorów - Krefeld (Niemcy)
26-28.05 Akademickie Mistrzostwa Polski - Bydgoszcz
26-28.05 Mistrzostwa Europy Seniorów - Racice (Czechy)
03-04.06 Mistrzostwa Polski Seniorów - Poznań
10.06 Otwarte Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Wioślarstwie - Kalisz
10-11.06 Regaty Międzynarodowe Seniorów A i B - Ratzeburg (Niemcy)
16-18.06 Puchar Świata Seniorów - Poznań
17-18.06 Mistrzostwa Polski AZS - Kruszwica
24-25.06 Centralne Kwalifikacyjne Regaty Juniorów - Kruszwica
07-09.07 Puchar Świata Seniorów - Lucerna (Szwajcaria)
08-09.07 Otwarte Regaty Masters - Poznań
13-16.07 Akademickie Mistrzostwa Europy - Subotica (Serbia)
14-16.07 Mistrzostwa Polski Juniorów - Kruszwica
19-23.07 Młodzieżowe Mistrzostwa Świata - Płowdiw (Bułgaria)
26-27.07 The World Games - Jelcz-Laskowice
27-30.07 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
(Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych)
- Kruszwica
28-30.07 Regaty Coupe de la Jeunesse - Hazewinkel (Belgia)
02-06.08 Mistrzostwa Świata Juniorów - Troki (Litwa)
05-06.08 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski Młodzików
- Poznań
02-03.09 Młodzieżowe Mistrzostwa Europy - Kruszwica
09-10.09 Mistrzostwa Polski w Sprincie Wioślarskim
Memoriał Juliusza Kawieckiego
- Płock
16.09 Długodystansowe Mistrzostwa Polski - Kruszwica
24.09-01.10 Mistrzostwa Świata Seniorów - Sarasota (USA)
30.09-01.10 Puchar Bałtyku - Brześć (Białoruś)
7.10 Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
- Poznań
21-22.10 Centralne Kontrolne Regaty Jesienne - Poznań

apm

Zawodnik Trener